...

 

 

 

 

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

 

www.beyazkimya.com internet sitemizi ziyaret eden, bizimle iletişime geçen ya da ürünlerimizi online olarak satın alan herkes için, Beyaz Hijyenik Ürünler, kişisel bilgilerin gizliliği prensibine bağlı kalacağını taahhüt eder. Sizden istenen bilgilerin amacı siparişlerin sizlere daha etkin ve verimli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

 

Sitemizde anlaşmalı bankalarımızın sanal pos uygulaması kullanılarak sizlere güvenli alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Beyaz Hijyenik Ürünler, kredi kartı bilgilerini sistemde kaydetmez. Bankaların ortak ödeme sayfaları kullanılarak ödemeleriniz tamamen otomatik sistemden çekilir.

 

Web üzerinden alışverişte herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Site içerisinde yapılan işlemler sırasında kaydedilen kişisel verilerinizin korunması için gerekli tüm güvenlik tedbirleri Beyaz Hijyenik Ürünler tarafından alınmaktadır. Kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, kart tipi ve CCV2 güvenlik numarası kesinlikle firmamız ve firma personeli tarafından görülememektedir. Ayrıca bu kredi kart numaraları www.beyazkimya.com tarafından saklanmamaktadır.

 

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman IP adresiniz Beyaz Hijyenik Ürünler tarafından görülecektir. IP numaraları sunucularımızla (server) ilgili sorunları tespit etmek için ve kullanımla ilgili istatistiksel bilgileri yönetmek ve toplamak amacıyla kullanılacaktır.

 

Beyaz Hijyenik Ürünler kişisel bilgilerinizi işin yürütülmesi ve size karşı görevlerini yerine getirmesi için gerekli ve uygun gördüğü üçüncü şahıslar (kargo vb.) dışında başka şahıslara vermeyecek, satmayacak, kiralamayacak veya takas etmeyecektir. Yasa dışı olduğuna inandığımız herhangi bir faaliyeti, yasaları uygulamakla görevli kurumlara haber verme hakkımız saklıdır.

 

Beyaz Hijyenik Ürünler, burada belirttiği gizlilik ve güvenlik ilkelerini değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

www.defense.com.tr

 

 

 

Ürün ve Bilgi Almak İstiyorum!

Size en yakın BEYAZ KİMYA Danışmanına ulaşarak ürün ve bilgi alabilirsiniz.


ÜRÜN VE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM!

Üye Olun!

  • Yüksek kalitedeki ürünlerle Harika Görünün
  • Katıldığınız günden itibaren Para Kazanın.
  • Yeni insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlar edinerek Eğlenin.

BİZE KATILIN!

Haberler

Firma & Ürün Dökümanlarımız

Tıklayınız!

Bizi Takip Edin!