.

 

 

 

Beyaz Hijyenik Ürünler ile Kurumsal İş Ortaklığı iç satış organizasyonu, İstanbul merkez olmak üzere üretim, depo ve irtibat ofisi ile hizmet vermektedir.

 

Bu hedefler doğrultusunda ;

 

Siz Değerli İş Ortakları ile Hijyen & Sağlık konusunda ürünlerinde son teknoloji Beyaz Hijyenik Ürünler ile Bireysel & Kurumsal ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir.

 

Sizde genç, dinamik, tecrübeli ekip ruhu ve yüksek kaliteli ürünler ile ulusal ve uluslararası platformlarda Hijyen & Sağlık alanlarında doğru ürünlerin kullanım alanlarının genişletilmesine yardımcı olmak,

 

Müşterilerimizin en ileri teknoloji yüksek kaliteli ürünler ile hizmet sunarak alanında lider olmayı hedefleyen, Dünya standartlarını yakalamak için sürekli yeni ürünler ile ürün yelpazesini genişleten bir firma olmayı hedefleyen, Beyaz Hijyenik Ürünleri tüm dünyada güven anlamını yüklemeyi kendisine misyon edinmiş ekibin bir parçası olmak isteyen “Siz Değerli İş Ortakları” nı bekliyor.

 

20 yılı aşkın tecrübe ile üretilmiş, Türkiye’ de bir çok üründe ilk olmayı başarmış, kaliteli ürünler ile profesyonel ekipten alacağınız üstün hizmet ve benzersiz destekle başarı basamaklarında güvenle ilerleyin. Avantajlı kazanç planıyla firmanızın ve emeğinizin karşılığını nakde dönüştürün.

 

Bu bağlamda ; daha detaylı bilgi alabilmeniz ve/veya verebilmemiz için davetinizi veya bizleri arayarak ziyaret etmemizi isteme talebinizi kurumumuza iletmenizi beklediğimizi belirtir, her türlü soru ve beklentileriniz için info@beyazkimya.com  e-posta adresimize mail atarak bilgi isteminde bulunabilir veya firmamızı arayabileceğinizi ifade eder, sizlerle tanışmayı beklediğimizi bilgilerinize sunarız.

www.defense.com.tr  

Ürün ve Bilgi Almak İstiyorum!

Size en yakın BEYAZ KİMYA Danışmanına ulaşarak ürün ve bilgi alabilirsiniz.


ÜRÜN VE BİLGİ ALMAK İSTİYORUM!

Üye Olun!

  • Yüksek kalitedeki ürünlerle Harika Görünün
  • Katıldığınız günden itibaren Para Kazanın.
  • Yeni insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlar edinerek Eğlenin.

BİZE KATILIN!

Haberler

Firma & Ürün Dökümanlarımız

Tıklayınız!

Bizi Takip Edin!